Hoş Geldiniz

Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Firmamız Türkiye / Kırklareli merkezlidir. Uzun yıllardır sektörde faaliyet gösteren firmamız, müşterilerimizin desteği ve güveni sayesinde e-ticarette de etkinliğini arttırmayı sürdürüyor. Birbirinden güzel ve eşsiz doğaltaş bileklik, doğaltaş kolye, doğaltaş pandül, doğaltaş tesbih tasarımlarımız ülkemizin dört biryanında sevilerek kullanılmakta.


Nasıl Çalışıyoruz ?

Dünyanın dört bir köşesinden özenle getirttiğimiz, doğanın bize bir mucizesi olan şifalı doğaltaşları sizlerle buluşturuyoruz. Gelen her siparişi, ilk siparişimizin heyecanı ve titizliği ile hazırlayıp en kısa sürede sizlere ulaştırıyoruz. Sitemizde bulunan tüm doğaltaş bileklik modelleri, doğaltaş kolye modelleri ve doğaltaş tesbih modelleri nin tasarımı/üretimi bize aittir. Doğaltaş modellerimizde 925 ayar gümüş dışında herhangi bir metal kesinliklikle kullanılmamaktadır.


Taşları Nereden Getiriyoruz ?

Yüzyıllardır değerli taş işleme konusunda dünyanın merkezi olan Hindistan başta olmak üzere, Brezilya, Litvanya, Güney Afrika, İran, Afganistan ve Rusya doğaltaş ithalatı yaptığımız başlıca ülkeler arasında yer almaktadır. Elbette ülkemizde de çıkarılan kuvars, akik ve ametist gibi bazı doğaltaş çeşitleride stoklarımızda bulunmakta.


Taşlar Doğal Mı?

Alım yaptığımız tüm global taş üreticilerini, kesinlikle ve kesinlikle sertifikalı ve belgeli olanlardan seçiyoruz. Ayrıca gelen tüm taşları testlere tabi tutup, bu testlerden başarılı olarak geçtikleri takdirde satışa çıkartıyoruz. Taşların doğallı konusunda %100 garanti vermekle birlikte, en ufak bir memnuniyetsizlikte sorgusuz para iade garantisi veriyoruz.


Aradığım Doğaltaşı Sitenizde Bulamadım

Stoklarımızda bulunan taşların modelleme ve fotoğraflanması, ardından site kataloğuna yüklenmesi zaman alabiliyor. Bu sebeple stoklarımızda bulunan bazı doğaltaş kolye modelleri, doğaltaş bileklik modelleri, doğaltaş pandül, doğaltaş tesbih ve doğaltaş kütleler bazen sitemizde olmayıp stoklarımızda olabiliyor. Aşağıda yer alan iletişim kanallarımızdan herhangi biri ile bize ulaşıp bilgi alabilirsiniz.   


Size Nasıl Ulaşabilirim?

Aklınıza takılan herhangi bir soru için veya bizimle tanışmak isterseniz, aşağıda yer alan iletişim kanallarımızdan herhangi biri ile bize ulaşabilirsiniz.


İLETİŞİM

Telefon / Whatsapp : 05462573889

Instagram : argentojewelry

E-Mail : info@argentogems.com